Pomiń menu | Polityka prywatności | Deklaracja dostępności | Mapa serwisu
Logotyp Mazowsze serce Polski

MAPA CYFRYZACJI MAZOWSZA

Departament Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

MAPA IMPLEMENTACJI PROJEKTÓW CYFROWYCH NA MAZOWSZU

 

Rysunek - stylizowany na cyfrowy panel tytułowy mapy cyfryzacji zawiera godło Mazowsza i kod QR

Cyfrowe Mazowsze - mapa transformacji cyfrowej w szerokim partnerstwie samorządów

Dawniej autor mapy często był podróżnikiem, odkrywcą, kartografem i artystą w jednej osobie. Mapa nie była tylko schematycznym, skategoryzowanym opisem geografii jakiegoś obszaru, ale stawała się swoistym pamiętnikiem podróży, zapisem przygody i wrażeń. Dzięki temu każda mapa była unikalnym, małym dziełem sztuki, portretem autora i jego epoki.

Dziś stare mapy z powodu ich piękna i wyjątkowości chętnie wieszamy na ścianach jako ozdobę w urzędach, bibliotekach, nawet w swoich domach i jednocześnie na co dzień korzystamy z nowoczesnych opracowań cyfrowych i papierowych, które zazwyczaj nie grzeszą piękną oprawą graficzną. W Departamencie Cyfryzacji Geodezji i Kartografii postanowiliśmy wrócić do tradycji i jeśli to możliwe, staramy się łączyć dawne z nowym - piękno z nowoczesną informacją.

Tak właśnie powstał cykl map tematycznych "Skarby Mazowsza": "Zabytki Mazowsza" oraz "Skarby mazowieckiej przyrody - ssaki". Dziś publikujemy nowe atrakcyjne graficznie opracowanie "Cyfrowe Mazowsze - transformacja cyfrowa w szerokim partnerstwie samorządów". Mapa przedstawia zestawienie implementacji projektów cyfrowych realizowanych przez Samorząd Mazowsza w skali powiatu. Opracowanie ma wymiary 70x100 cm (B1) i zostało udostępnione do pobrania.

 

Artystyczna mapa Zabytkowe obiekty Mazowsza

Artystyczna mapa Skarby mazowieckiej przyrody - ssaki

Pobierz mapę  "Cyfrowe Mazowsze - transformacja cyfrowa (...)" (zip/png/3.30MB)

(Uwaga! Mapa udostępniona wyłącznie do użytku niekomercyjnego - własnego - Copyright UMWM - Wszelkie prawa zastrzeżone.)

Zapraszamy po mapy topograficzne i tematyczne Mazowsza

Mazowiecki System Informacji Przestrzennej - mapy tematyczne

 

Mapa transformacji cyfrowej Mazowsza

(Szczegółowe informacje na temat mapy, można uzyskać kontaktując się z pracownikami Biura ds. Ogólnych Departamentu Cyfryzacji Geodezji i Kartografii, ul. Kijowska 10/12A, 03-743 Warszawa, tel. 22 432-45-00).

Copyright: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie - Wszelkie prawa zastrzeżone.